Трековий світильник Nowodvorski 7626 Profile Zoom LED 1x9W 4000K 600Lm IP20 чорний
2 426 ₴
- В наявності
- Код: 7626
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник Nowodvorski 7626 Profile Zoom LED 1x9W 4000K 600Lm IP20 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 13 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 14 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 7 |
| Вага (кг) | 0,38 |
| Висота, мм | 130 |
| Довжина, мм | 110 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 90 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона/абажура | алюміній |
| Потужність, Вт | 9 |
| Призначення | для кухні, для магазину |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 660 lm |
| Стиль | сучасний |
| Країна-виробник | Китае |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип підключення | 1 фазні |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | циліндр |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 426 ₴









