



Торшер Goldlux 330154 Stranger LED 1x25W 4000K 3000Lm IP20 чорний
7 248 ₴
- В наявності
- Код: 330154-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер Goldlux 330154 Stranger LED 1x25W 4000K 3000Lm IP20 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 53 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 5 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 167 |
| Висота, мм | 1770 |
| Довжина, мм | 550 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | силікон |
| Потужність, Вт | 25 |
| Призначення | у спальню, у зал/гостинну |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 3000 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип вимикача | на шнурі |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | волна |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 248 ₴


