


Вуличний світильник з датчиком руху Goldlux 333797 Olaf LED 1x10W 4000K 1200Lm IP44 чорний
2 041 ₴
- В наявності
- Код: 333797-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник з датчиком руху Goldlux 333797 Olaf LED 1x10W 4000K 1200Lm IP44 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 18 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 12 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 23 |
| Висота, мм | 176 |
| Довжина, мм | 173 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 10 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 1200 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | бра, настінний |
| Тип вимикача | Датчик руху |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 041 ₴


