


Вуличний світильник з датчиком руху Goldlux 331359 Amy LED 1x12W 4000K 1600Lm IP44 чорний
2 344 ₴
- В наявності
- Код: 331359-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник з датчиком руху Goldlux 331359 Amy LED 1x12W 4000K 1600Lm IP44 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 10 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 9 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 29 |
| Висота, мм | 225 |
| Довжина, мм | 80 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 12 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 1600 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | бра, підсвітка фасаду, настінний |
| Тип вимикача | датчик сутінку, датчик руху |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | прямокутник |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 186 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 344 ₴


