


Вуличний світильник Goldlux 331366 Amy LED 1x12W 4000K 1600Lm IP44 чорний
2 851 ₴
- В наявності
- Код: 331366-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник Goldlux 331366 Amy LED 1x12W 4000K 1600Lm IP44 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 20 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 9 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 83 |
| Висота, мм | 1000 |
| Довжина, мм | 120 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 12 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 1600 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Столик |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | прямокутник |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 851 ₴


