Торшер Goldlux 330093 Bruno LED 1x3W 3000K/4000K/6500K 400Lm IP20 чорний
2 863 ₴
- В наявності
- Код: 330093-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер Goldlux 330093 Bruno LED 1x3W 3000K/4000K/6500K 400Lm IP20 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 21 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 9 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 57 |
| Висота, мм | 1100 |
| Довжина, мм | 180 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона/абажура | метал |
| Потужність, Вт | 3 |
| Призначення | у спальню, у зал/гостинну |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 400 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 3000K/4000K/6500K |
| Тип вимикача | сенсор |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 863 ₴







