Торшер Goldlux 333865 Bernadetta LED 1x28W 4000K 3500Lm IP20 білий
8 021 ₴
- В наявності
- Код: 333865-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер Goldlux 333865 Bernadetta LED 1x28W 4000K 3500Lm IP20 білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 183 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 14 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 10 |
| Висота, мм | 1820 |
| Довжина, мм | 240 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | метал |
| Потужність, Вт | 28 |
| Призначення | у спальню, у зал/гостинну |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 3500 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип вимикача | на шнурі |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | прямокутник |
| Колір плафона/абажуру | білий |
| Ширина, мм | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 021 ₴










