Настільна лампа Goldlux 334077 Petra LED 1x12W 4000K 1800Lm IP20 чорна
3 660 ₴
- В наявності
- Код: 334077-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Goldlux 334077 Petra LED 1x12W 4000K 1800Lm IP20 чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 22 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 15 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 25 |
| Висота, мм | 240 |
| Довжина, мм | 140 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | силікон |
| Потужність, Вт | 12 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 1800 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип вимикача | на шнурі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴










