Настільна лампа Goldlux 335999 Ribbon LED 1x12W 4000K 1700Lm IP20 чорна
4 977 ₴
- В наявності
- Код: 335999-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Goldlux 335999 Ribbon LED 1x12W 4000K 1700Lm IP20 чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 35 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 33 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 19 |
| Висота, мм | 430 |
| Довжина, мм | 320 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | силікон |
| Потужність, Вт | 12 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 1700 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип вимикача | на шнурі |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | спіраль |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 320 |
| Основні | |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип | Настільна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 977 ₴











