



Магнітний трековий світильник Nowodvorski 10142 LVM Spot LED 1x9W 3000K 780Lm IP20 чорний
2 537 ₴
- В наявності
- Код: 10142
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник Nowodvorski 10142 LVM Spot LED 1x9W 3000K 780Lm IP20 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 12 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 21 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 5 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Висота, мм | 185 |
| Довжина, мм | 125 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 90 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Потужність, Вт | 9 |
| Напруга, В | 48 В |
| Світловий потік | 780 lm |
| Стиль | сучасний |
| Країна-виробник | Китае |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип магнітної трекової системи | LVM 48V |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 537 ₴


