Настільна лампа Nordlux 2120405003 Nobu LED 1x6W 2700K 600Lm IP20 чорна
12 549 ₴
- В наявності
- Код: 2120405003
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Nordlux 2120405003 Nobu LED 1x6W 2700K 600Lm IP20 чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 463 |
| Довжина, мм | 105 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 90 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 6 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 600 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 2700K |
| Тип вимикача | сенсор |
| Тип кріплення | на стіну, на поверхню, струбцина |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 498 |
| Основні | |
| Тип | Настільна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 549 ₴








