



Настільна лампа Goldlux 308221 Mis LED 1x2.5W 3000K 59Lm IP20 біла
1 498 ₴
- В наявності
- Код: 308221-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Goldlux 308221 Mis LED 1x2.5W 3000K 59Lm IP20 біла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 21 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 21 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 26 |
| Вага (кг) | 0,89 |
| Висота, мм | 255 |
| Довжина, мм | 185 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 2.5 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 59 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип вимикача | сенсор |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | білий |
| Ширина, мм | 205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴


