



Магнітний трековий світильник Nowodvorski 10645 LVM Focus Out LED 1x15W 4000K 1400Lm IP20 чорний
3 987 ₴
- В наявності
- Код: 10645
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник Nowodvorski 10645 LVM Focus Out LED 1x15W 4000K 1400Lm IP20 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 44 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 14 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 6 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Висота, мм | 100 |
| Довжина, мм | 55 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 90 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | алюміній |
| Потужність, Вт | 15 |
| Напруга, В | 48 В |
| Світловий потік | 1400 lm |
| Стиль | сучасний |
| Країна-виробник | Китае |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип магнітної трекової системи | LVM 48V |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | прямокутник |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 395 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 987 ₴


