



Світильник з акумулятором переносний Goldlux 325112 Magnetic LED 1x2.5W 2700K/4000K/6500K 200Lm IP20 білий
882 ₴
- В наявності
- Код: 325112-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник з акумулятором переносний Goldlux 325112 Magnetic LED 1x2.5W 2700K/4000K/6500K 200Lm IP20 білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 37 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 5 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 5 |
| Час світіння | 1.5-2.5 часа |
| Висота, мм | 50 |
| Довжина, мм | 40 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 2.5 |
| Призначення | у спальню, у зал/гостинну |
| Напруга, В | USB 5В |
| Світловий потік | 200 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 2700K/4000K/6500K |
| Тип вимикача | сенсор |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | прямокутник |
| Колір плафона/абажуру | білий |
| Ширина, мм | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴


