

Бра, настінний світильник Zuma Line 20006WB-BK Balbo Led 1x10W 3000K-6000K 870Lm IP20
4 913 ₴
- В наявності
- Код: 5905316655713
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра, настінний світильник Zuma Line 20006WB-BK Balbo Led 1x10W 3000K-6000K 870Lm IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 590 |
| Довжина, мм | 90 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | силікон |
| Потужність, Вт | 10 |
| Призначення | у спальню, у зал/гостинну, у коридор |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 870 lm |
| Стиль | сучасний |
| Країна-виробник | Польщі |
| Температура світіння | 3000K-6000K |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | спіраль |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 215 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 913 ₴


