

Світлодіодна лампочка Goldlux 327055 GX53 1x6W 4000K 660Lm IP20
121 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 327055-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампочка Goldlux 327055 GX53 1x6W 4000K 660Lm IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 8 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 3 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 8 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Висота, мм | 28 |
| Довжина, мм | 74 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Потужність, Вт | 6 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 660 lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Колір колби | білий |
| Колір плафона/абажуру | білий |
| Ширина, мм | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴


