Світильник стельовий Goldlux 326256 Joy GX53 2x10W 4000K 660Lm IP20 чорний
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 326256-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник стельовий Goldlux 326256 Joy GX53 2x10W 4000K 660Lm IP20 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип цоколя | GX53 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 10 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 7 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 51 |
| Висота, мм | 35 |
| Довжина, мм | 90 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | алюміній |
| Потужність, Вт | 10 |
| Призначення | у спальню, у зал/гостинну, для кухні, у коридор |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 660 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴








