
Світлодіодна лампочка Goldlux 328281 GU10 MR16 1x4.5W 4000K 450Lm IP20
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 328281-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампочка Goldlux 328281 GU10 MR16 1x4.5W 4000K 450Lm IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 6 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 6 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 6 |
| Висота, мм | 54 |
| Довжина, мм | 50 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Потужність, Вт | 4.5 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 450 lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Форма колби | MR16 |
| Колір колби | чорный |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴


